דנה אביעד

יועצת עסקית רגשית

תהליך ייעוץ וליווי עסקי

פגישת ייעוץ

אחת לשבוע נקיים פגישה טלפונית של שעה אחת בה נדבר על מה שהתקדם (וגם על מה שלא) מהשבוע הקודם וכן על הנושאים הבוערים שעל הפרק השבוע

ליווי עסקי

יש דברים שעולים בעסק שלנו שקשה יותר לחכות איתם עד הפגישה הבאה. בדיוק בשביל זה אני זמינה עבורך גם בין הפגישות שלנו בוואטסאפ

ייעוץ עסקי

מה נעשה בתהליך הייעוץ?

ניתוח המצב הנוכחי

השלב הראשון בתהליך יעוץ עסקי הוא ניתוח של המצב הנוכחי שלך ושל העסק שלך.

בשלב זה נדבר קצת על הרקע שלך ושל העסק שלך, מהם האתגרים/דילמות שניצבות בפנייך היום ומהם הדברים שמקשים עלייך מבחינה מעשית ומבחינה רגשית לבחור לאן כדאי לך לפנות. 

חידוד מטרות אישיות ועסקיות

אחרי שהבנו את המצב הנוכחי, נרצה להבין מה הדבר הנכון לעסק שלך וכמובן – מה נכון בשבילך.

כדי להגדיר ולחדד את המטרות, נעמיק את ההיכרות בינינו, נבין טוב יותר מה חשוב לך, מה מתאים לך ומהם הערכים המובילים שלך ושל העסק שלך.

גזירת תוכנית מעשית וליווי בתהליך

כשהמצב ברור והמטרות ברורות, אפשר לבנות צעדים מעשיים שמתאימים ותפורים למידות שלך.

גזירת התוכנית המעשית היא משהו שנבנה ביחד, ובמידת הצורך אלווה אותך תוך כדי התקדמות בתוכנית ונוכל להגמיש אותה בהתאם למצבך.

שאלות על התהליך

ייעוץ עסקי רגשי הוא כזה שבו אני לא שוכחת שמאחורי העסק והמטרות שלו יש בעלת עסק עם עולם שלם שמקיף אותה, ובין אם תרצה ובין אם לא – משפיע עליה ועל ההחלטות שלה במידה כזו או אחרת. בייעוץ העסקי רגשי אני רואה אותך, מבינה אותך, תומכת בך ומלווה אותך בדרך שלך להתפתחות עסקית ואישית.

התהליך שלי מתאים בעיקר למי שמרגישה מוצפת, מבולבלת, עמוסה ושמרגישה שלמרות שבסך הכל העסק עובד לה – משהו צריך להשתנות. זה יכול להיות בעקבות משבר אישי, רצון לשנות את פני העסק או איזשהו צורך לעשות קצת סדר ולקחת את העסק שלך לשלב הבא.

התשובה הקצרה היא: תלוי. תלוי בך, תלוי בעסק שלך, תלוי בנקודה בה העסק שלך נמצא ותלוי במקום אליו תרצי לקחת את העסק שלך. ובכל זאת, בראיה כללית אוכל לומר שבדרך כלל נדרשות כ-3-4 פגישות שבהן אני לומדת להכיר אותך ואת העסק שלך ולנתח את המצב הנוכחי, שרק אחריהן נוכל להתחיל לבנות תוכנית מעשית. בניית התוכנית המעשית נעשית בשלבים. ככל שיש יותר שלבים, ידרשו יותר פגישות, אך ניתן לומר שלכל הפחות ידרשו 3-4 פגישות עבור שלב זה.

כשאת מגיעה לתהליך איתי, אני לא מסתכלת רק על המספרים, אלא מקפידה לראות אותך בתוך התהליך. במהלך הדרך חשוב לי להבין מה נכון לך ואיפה את תרגישי בנוח, לתמוך בך ולחזק אותך בנקודות שבהן קשה לך יותר, וכמובן – לקדם אותך לעבר המטרות האישיות והעסקיות שלך.